Belediyeler için Hizmetlerimiz tıkanıklık açma su kaçağı petek temizliği

KANAL AÇMA

Binalarınızda önceden yapmış olduğunuz beton çalışmaları ve alçı kalıntıları zamanla taşlanır, sularınızdaki kireçler zamanla birikerek tıkanıklığı yol açmaktadır. Çamur, yağlar ve pislik birikintileri önlem alınmadığı taktirde kanalları tıkayarak sızıntı yapmaya neden olur.

Binanızda ve işyerinizdeki tıkanıklığa neden olan yağ tutucuları, su depoları ve mazgallarda biriken kalıntıların yerinin önceden bilinmesi kanal açma çalışmaları bakımından çok önemlidir. Bunun gibi tıkanıkların giderilmesinde konutuza veya işyerinize zarar vermeden bu işi yapan uzman kişilerden destek almak gerekmektedir. Kamerayla tıkanıklığın nerden olduğu noktasal tespit edildikten sonra profesyonel ustalar tarafından kullanılan son teknoloji makinalar ile kanallar açılmaktadır.

Avrupa ve Anadolu Yakası

Telefon : 444 0 851

7/24 saat Acil Destek Hattı : 0541 785 28 37

Konutuzda veya işyerinizde sızıntıya sebep olan tıkanıklıklardan kurtulup kanal açma için kullanılan son teknoloji cihazlar ve yöntemlerden uygun fiyatlardan sizde yararlanarak tıkanıklık dersine son verin. Ayrıca kanalların tıkanmaması ,yağ,su depoların pas tutmaması için belli araklıklar bakım ve onarımı yapılmalıdır. İlerleyen zamanlarda tıkanıklık sorunları için kanal açma makineleri kullanan profesyonel ve deneyimli ustalardan kanal açma konusunda  yardım almalısınız.