Belediyeler için Hizmetlerimiz tıkanıklık açma su kaçağı petek temizliği

Su Kaçağı Tespiti

Sukates, su kaçağı tespiti konusunda günümüzde gelişmiş ve yenilikçi olarak su kaçak bulma teknolojisini kullanmaktadır.

Bizim teknik elemanlarımız kendi alanlarında yıllar boyunca geliştirmiş olduğu becerileriyle beraber, konularında uzmanlaşarak bu sektörde ilk olmamızı ve en üst sıralarda gelmemizde ve de müşterilerimizin memnuniyetinde başarılara imza atmışlardır.

Firmamız bu sektörde her zaman ilklerden olmuş ve ilk defa teknolojinin çıkarmış olduğu ürünleri Türkiye’ye getirmekte piyasadaki ilk firmalardan biriyiz. Robotlu teknoloji cihazlarımızla kırmaya ve dökmeye son vermekteyiz.

Su kaçağı tespiti için teknolojiyi kullanabilen, güler yüzlü teknisyenlerimiz, müşteri ve hizmet bilincimizde olan, sürekli öğrenmeye istekli ve gelişimlere açık, kaliteli bir iş gücüyle hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Su kaçağı tespiti sorunları için Avrupa ülkelerinden özel olarak ithal ettiğimiz ve son teknoloji bilgisayarlı sistemlerimizle beraber kamera ile tespit ediyoruz. Konutunuzun veya işyerinizin hiçbir yerini kırmadan ve dökmeden özel tespit cihazımızla beraber su kaçağı tespiti yapıyor ve su sızıntılarını anında cihazımızla tespit ederek sorununuzu garantili bir şekilde onarıyoruz.

Avrupa ve Anadolu Yakası

Telefon: 444 0 851

7 /24 saat Acil Destek Hattı: 0541 785 28 37

Konutunuzda veya İşyerinizde Su kaçağı problemi yaşıyorsanız artık sıkılmanıza gerek yok.

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı sorununuzu anında tespit etmek artık çok kolaydır. Konut veya iş yerinizde su kaçağı tespiti sorunu yaşıyorsanız konusunda tecrübeli teknisyenlerimizle beraber su sızıntılarına son vermekteyiz.

Alt komşunuzun su kaçağı yüzünden devamlı size şikayet gelmesi, su faturalarınızın her ay yüksek olması ve binalarınızdaki nemin eşyalarımıza ciddi bir şekilde zarar vermesinin sebebi su kaçaklarıdır. Kaloriferinizdeki peteklerin tıkanması bile su kaçağına sebep olmaktadır. Her zaman su kaçaklarının nedeni ve yerini tespitiyle işe başlamamız doğru olacaktır.

Su kaçağı tespiti için ve yerinin bulunması için doğru firmayla çalışmanız şarttır. Bu konuda Profesyonel teknisyenlerimizle ve teknik donanımlı cihazlarımızla beraber sorununuzu ucuza hallediyoruz. Konutunuza veya işyerinize zarar vermeden teknolojik cihazlardan yarar sağlamanın keyfiniz çıkarın.