Belediyeler için Hizmetlerimiz tıkanıklık açma su kaçağı petek temizliği

SU KAÇAĞI

1996 yılından itibaren Firmamız su kaçağı konusunda kesin çözüm üreten piyasada ilk firma olma unvanını taşımaktadır. Evinizde veya işyerinizdeki su kaçak problemlerini son teknoloji cihazlarımızla, fayanslarınızı kırmadan noktasal tespit olarak buluyor ve onarıyoruz.

Su kaçağı yapılmadan önceki müşterilerimizin evlerinde inceleme yaptığımızda faturalarının yüksek geldiğini gördük. Bu sebep genellikle tuvalet şifon kaçaklarından meydana gelir. Su faturanız yüksek geliyor ise evinizde kaçak şüphesi varsa fakat siz bulamıyorsanız veya alt komşunuza su sızıntısı var da nerden olduğunu bulamıyorsanız bu konularda bir telefon kadar yakınız.

Avrupa ve Anadolu Yakası

Telefon : 444 0 851

7 /24 saat Acil Destek Hattı : 0541 785 28 37

Müşterilerimiz sunduğumuz destek ve hizmetlerimiz sayesinde su kaçağı ve su tesisatı alanında sektöründe hem ekonomik olarak hem de hizmet kalitesi bakımında piyasada ilk olarak başlatan firma olarak gurur duymaktayız.

Sebebini bulamadığımız su kaçağı problemiyle uğraşmak yerine kaliteli bir firmadan alacağınız Profesyonel destekle beraber sorunlarınız kolayca halletmenize zemin oluşturacaktır…