Belediyeler için Hizmetlerimiz tıkanıklık açma su kaçağı petek temizliği

Su Sızıntı Tespiti

Sebebinin nereden kaynaklandığını bulamadığınız su sızıntı tespiti sorunlarınızı alt komşunuza ve size gelen yüksek faturalı hesaplardan usandınız mı? Artık su sızıntısı derdinize son veriyoruz.

Öncelikli olarak su sızıntılarının nedenini bulmakla çalışmamıza başlamamız gerekmektedir. Binamızdaki tesisatın yanlış döşenmesiyle mi alakalı yoksa bizim yanlış kullanımımız sonucu oluşturduğumuz tıkanıklıklar sonucunda mı oluştu? Bu sorunu araştırmamız gerekmektedir. Gelişen teknolojiler sayesinde su sızıntı tespiti ile uğraşan birden çok piyasada firmalar vardır.

Avrupa ve Anadolu Yakası

Telefon: 444 0 851

7 /24 saat Acil Destek Hattı: 0541 785 28 37

Siz de mülkünüze ve su tesisatınıza kırmadan zarar gelmemesini istiyorsanız doğru usta ve doğru firma ile uzun vadede başarı sağlayın. Biz bu piyasada ilk firmalardan biriyiz ve kırmadan noktasal tespit ile su sızıntı tespiti gibi sorunlarınızı robotlarımızla sorunsuz bir şekilde bulup onarıyoruz. Profesyonel teknisyenlerimizle ile su sızıntı tespiti konusunda deneyimli hizmet kalitesi almanın farklılığını biz de yaşayın.

  1. erkan erdoğan diyorki;

   bahcellievler yenibosnada ikamet etmekteyim alt komşumun dairesin de bölgeseler bazı zızıntılar olduğunu söylüyor bunu için ne yapmam gerekiyor ve keşif üçreti ne olur bunun bilgisin almak istiyorum 05323751550 arasanız sevinirim iyi çalışmalar ERKAN

  2. admin diyorki;

   geri dönüş yapıldı erkan bey…

  3. erkan erdoğan diyorki;

   erkan ben halil beyin telefonu bana cok acil lazım
   ulaşmam lazım teşkkürler

  4. admin diyorki;

   geri dönüş yapılmıştır.

  5. ALİ OSMAN ALDEMİR diyorki;

   ESENYURT ta ikamet etmekteyim daireme üst kattan bölgeseler zızıntılar var bunun için ne yapmam gerekiyor ve keşif ücretiniz varmı bunun bilgisin almak istiyorum sizi sabah 08:30 gibi aradım tlf açan olmadı bu benim numaram 05425684951 arayabilirmisiniz iyi çalışmalar

   • admin diyorki;

    geri dönüş yapılmıştır…